Dámské šaty

Luxusní dámské šaty – nezbytnost na významné akce!

Publikováno 08.07.2013 v 15:41 v kategorii Luxusní šaty, přečteno: 817x

Chystáte se na jedinečnou a výjimečnou událost? Společenské akce si žádají odpovídající společenské oblečení. Ať už jste obdržela pozvánku na významnou večeři, recepci, banket nebo ples, musíte si zvolit vhodný dress code. Existují takové společenské akce, na které budete vzpomínat celý život. Využijte této příležitosti a pořiďte si nezapomenutelný společenský model.


Buďte okouzlující

Při výběru šatů je důležité, aby Vám opravdu dobře seděly a cítila jste se v nich dobře. Upozorněte na své přednosti a odpoutejte pozornost od svých nedostatků. Velmi důležité je také sladit Vaše luxusní šaty s ostatními doplňky. Určitě zapomeňte na bižuterii, zbytečně byste působila lacině a nevkusně. K luxusním šatům patří hlavně šperky. Nezapomínejte ani na kvalitní psaníčka a na elegantní boty na podpatku. Váháte nad barvou šatů? Volte ji nejen podle aktuálních módních trendů, ale i podle barvy Vaší pokožky, aby Váš celkový outfit nepůsobil příliš studeně.


Trendy 2013

Mezi poslední módní trendy patří bezpochyby světlé barvy – především pudrová, tělová, meruňková. Jste ráda středem pozornosti a máte raději výrazné barvy? I pro Vás je tu řešení! Zpět do módy se také vrátila červená barva v mnoha odstínech. Pokud si pořídíte červené šaty, bezesporu k nim patří jednoduchý make-up s výraznými rudými rty a ve stejném odstínu lakované nehty. Buďte však opatrná, výsledný dojem musí působit sladěně, nikoliv přeplácaně. Další Vaše doplňky přizpůsobte tak, aby celkový efekt působil elegantně a luxusně.

Možností, kde zakoupit luxusní šaty, je mnoho. Záleží jen na Vás, zda dáte přednost českým návrhářům, světovým módním návrhářům, zapátráte na internetu nebo v některém z butiků. 


Luxusní dámské šaty sice nejsou nejlevnější, ale alespoň jedny byste si měla pořídit. Budete si v nich cítit jako hvězda na červeném koberci!