Dámské šaty

Dámské dlouhé letní šaty Vám rozhodně nesmí chybět!

Publikováno 08.07.2013 v 15:44 v kategorii Letní šaty, přečteno: 792x

Léto je pro mnoho z nás tím nejkrásnějším obdobím v roce. Léto je také hlavně obdobím dovolených. Můžete tak aspoň na chvíli zapomenout na firemní dress-code nebo uniformu a sáhnout po nápaditých letních modelech. Mezi nejoblíbenější druh dámského letního oblečení patří určitě letní šaty, které jsou pohodlné, vzdušné a podtrhují Vaši ženskost.


Šaty zvýrazňují Vaši ženskost

Váháte, jaké si letos pořídíte? Krátké nebo dlouhé? Oboje mají své výhody! Pokud jste si vždy na léto pořizovala jen kratší šaty a přemýšlíte o změně, nebojte se experimentovat! Dlouhé letní šaty si určitě zamilujete i Vy. Téměř ve všech buticích, ale i v obchodních řetězcích najdete v těchto dnech široký výběr šatů a už druhým rokem se u nás drží trend stále populárnějších dlouhých letních šatů. Ať už jste na pláži, u jezera nebo na chalupě, tak určitě oceníte praktičnost volných dlouhých šatů. K pohodlí Vám určitě také přispěje správná volba sandálků či nazouváků, které doplní Váš outfit. Nezapomínejte na doplňky – náramky, dlouhé náušnice, náhrdelníky, hodinky. K létu také patří klobouky či slamáky, tak se je nebojte nosit a kombinovat třeba právě s dlouhými šaty.


Do práce i na pláž

Dlouhé letní šaty užijete jak na pláži, tak při večerních procházkách po městě. Samozřejmě tento model neoceníte jen na dovolené. Chystáte se na večírek? Vyměňte žabky za boty na podpatky, vyberte si vhodné doplňky a hned vytvoříte úplně nový model, ve kterém budete ve společnosti okouzlující.

Víte, jak si vybrat ty pravé? Léto přeje barvám! Letošní letní trendy velí jasně – oblečení by mělo být barevné a veselé. V pestrých barvách vynikne i Vaše opálená pleť. Střih zvolte podle typu Vaší postavy, upozorněte na své přednosti a vyzdvihněte je. Dejte také pozor na materiál. 


Nejlépe se budete cítit v takových dlouhých šatech, které budou lehké a prodyšné.